14.9.2019 - "A" - Český Dub - sprint | ||
Kategorie: H21C 1.96 km, 60 m, 18 kontrol | ||
1. | Čech Jan SJI9601 OK Jihlava | 13:21 |
2. | Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno | 13:51 + 0:30 |
2. | Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka | 13:51 + 0:30 |
4. | Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň | 13:56 + 0:35 |
4. | Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín | 13:56 + 0:35 |
6. | Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka | 13:59 + 0:38 |
7. | Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod | 14:03 + 0:42 |
8. | Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha | 14:09 + 0:48 |
9. | Hausenblas Šimon KAM9803 OK Kamenice | 14:18 + 0:57 |
10. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 14:21 + 1:00 |
10. | Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor | 14:21 + 1:00 |
12. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 14:27 + 1:06 |
13. | Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králov | 14:31 + 1:10 |
14. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 14:33 + 1:12 |
15. | Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec | 14:44 + 1:23 |
15. | Průša Kryštof VSP0102 USK Praha | 14:44 + 1:23 |
17. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 14:46 + 1:25 |
18. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 14:47 + 1:26 |
19. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 14:48 + 1:27 |
20. | Panovec Jan SSU8931 SK Severka Šumperk | 14:49 + 1:28 |
21. | Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast | 14:52 + 1:31 |
22. | Švadlena Pavel CHC7502 K | 14:58 + 1:37 |
23. | Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov | 15:00 + 1:39 |
23. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 15:00 + 1:39 |
25. | Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany | 15:06 + 1:45 |
26. | Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec | 15:07 + 1:46 |
27. | Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové | 15:12 + 1:51 |
28. | Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň | 15:22 + 2:01 |
29. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 15:25 + 2:04 |
30. | Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga | 15:27 + 2:06 |
31. | Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor | 15:34 + 2:13 |
32. | Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast | 15:38 + 2:17 |
32. | Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice | 15:38 + 2:17 |
34. | Košárek Pavel PGP7107 SK Praga | 15:46 + 2:25 |
34. | Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga | 15:46 + 2:25 |
36. | Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem | 15:56 + 2:35 |
36. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 15:56 + 2:35 |
38. | Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno | 16:01 + 2:40 |
39. | Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové | 16:05 + 2:44 |
40. | Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor | 16:13 + 2:52 |
41. | Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga | 16:14 + 2:53 |
42. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 16:20 + 2:59 |
43. | Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno | 16:24 + 3:03 |
44. | Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králov | 16:31 + 3:10 |
45. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 16:32 + 3:11 |
46. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 16:33 + 3:12 |
46. | Kopáček Jan OOB SK Chrast | 16:33 + 3:12 |
48. | Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha | 16:42 + 3:21 |
49. | Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních spo | 17:17 + 3:56 |
50. | Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany | 17:23 + 4:02 |
51. | Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha | 17:28 + 4:07 |
52. | Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor | 17:33 + 4:12 |
53. | Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha | 17:35 + 4:14 |
54. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 17:36 + 4:15 |
55. | Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem | 17:46 + 4:25 |
56. | Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga | 17:51 + 4:30 |
57. | Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec | 17:53 + 4:32 |
58. | Kondrát Martin PGP6501 SK Praga | 18:04 + 4:43 |
59. | Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec | 18:13 + 4:52 |
60. | Buzek Martin PGP8401 SK Praga | 18:32 + 5:11 |
61. | Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor | 18:40 + 5:19 |
62. | Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec | 18:42 + 5:21 |
63. | Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovic | 19:03 + 5:42 |
64. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 19:12 + 5:51 |
65. | Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor | 19:13 + 5:52 |
66. | Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec | 20:51 + 7:30 |
67. | Šunda Marek VSP9200 USK Praha | 22:57 + 9:36 |
68. | Semerád Pavel bez registrace | 24:14 + 10:53 |
69. | Bartoš Jan bez registrace | 24:18 + 10:57 |
70. | Górny Petr 0060002 bez registrace | 26:42 + 13:21 |
71. | Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha | 27:52 + 14:31 |
72. | Górny David 0060001 bez registrace | 39:01 + 25:40 |
73. | Tichá Adele bez registrace | 48:59 + 35:38 |
74. | Müllerová Michaela bez registrace | 57:38 + 44:17 |
Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno DISK | ||
Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec DNS | ||
Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |